Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Ольга  
Флоринка - цветочный форум » Доска объявлений » Куплю » Кімнатні рослини
Кімнатні рослини
ИраИрмаДата: Воскресенье, 09.08.2020, 20:19 | Сообщение # 1
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 139
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Тільки цікавить варіант саме чогось такого незвичного і гарної якості, що порадите? Хочу повністю змінити всі кімнатні рослини на нові і сучасні.
 
monetochkaДата: Воскресенье, 09.08.2020, 20:57 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Сьогодні досить популярні квіти з великим листям, звичайно що догляд потрібно щоб був особливий. Ми такі квіти зазвичай даруємо рідним та знайомим хто полюбляє такі варіанти.
 
BaykonurДата: Воскресенье, 09.08.2020, 21:08 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Це реально моя мрія! Я так давно мрію саме про те, що можна буде замовити різні кімнатні квіти і щоб вони прикрашали максимально наш будинок, та поки ніяк не втілити її в життя, будемо чекати пропозицій ще.
 
сальвияДата: Воскресенье, 09.08.2020, 22:46 | Сообщение # 4
цветовод-любитель
Город: Харьков
Сообщений: 94
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Чудово, що зараз можна не просто підібрати вдало кімнатні рослини а і зробити з них гарні перегородки в офісі чи вдома, розділити приміщення на декілька зон. Головне все вірно скомбінувати, нам це робили флористи зі студії "Флорен". До того коли ми це все вирішили зробити ми мали одне велике приміщення і багато співробітників, а після змін тепер маємо озеленення і ніби декілька кабінетів, чудова версія сучасного дизайну.

Сообщение отредактировал сальвия - Понедельник, 10.08.2020, 15:53
 
ИраИрмаДата: Понедельник, 10.08.2020, 15:54 | Сообщение # 5
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 139
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Самостійно таке точно не зробити, потрібно буде просити флористів допомогти, без них ніяк
 
ValentiinaДата: Четверг, 13.08.2020, 22:06 | Сообщение # 6
начинающий цветовод
Город: kiev
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
На сегодняшний день особой популярностью пользуются цветущие растения фаленопсис, и это не удивительно, так как они идеально вписываются в любой интерьер, не вызывают аллергию, а также радуют глаз цветовода, который за ними ухаживает. Я люблю орхидеи https://rozetka.com.ua/orhidei/c4642616/
У меня их очень много)
 
fenix33Дата: Вторник, 27.07.2021, 17:09 | Сообщение # 7
начинающий цветовод
Город: kovel
Сообщений: 40
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
1

Сообщение отредактировал fenix33 - Вторник, 27.07.2021, 18:23
 
IskorkaДата: Вторник, 10.10.2023, 14:33 | Сообщение # 8
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Дорогі любителі кімнатних рослин, я хочу поділитися з вами своєю глибокою любов'ю до цих чарівних зелених друзів, які ростуть в наших домівках. Для мене кімнатні рослини - це не просто декор для інтер'єру, вони стали невід'ємною частиною мого життя та дому. Кімнатні квіти - це маленькі шедеври природи, які ми запрошуємо в наше повсякденне життя. Вони несуть радість, свіжість і гармонію у нашу оселю. Кожного ранку, прокидаючись поруч із моїми зеленими друзями, я відчуваю спокій і натхнення. Догляд за кімнатними рослинами також є чудовим способом розслабитися і відволіктися від щоденних турбот. Але доглядати також треба вміти, завітавши неа сайт https://plantshome.com.ua/bonsai  ви знайдете багато корисних порад.
 
Флоринка - цветочный форум » Доска объявлений » Куплю » Кімнатні рослини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: