Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
климакс
karina56Дата: Пятница, 27.10.2023, 14:41 | Сообщение # 1
цветочный консультант
Город: Belgorod
Сообщений: 150
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Наступил климакс. а в планах еще ребенок был, что посоветуете?
 
OlesuaveselovaДата: Воскресенье, 29.10.2023, 14:56 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Belgorod
Сообщений: 160
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
НА первые двенадцать месяцев у вас еще будут возможности ребенка заиметь, тут больше проблем вызывает поздний возраст https://getting-pregnants-after-40.ru/ в котором именно вынашивание труднее становится
 
AngelaIVДата: Воскресенье, 29.10.2023, 17:51 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Belgorod
Сообщений: 131
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
ПОдозреваю что у меня есть проблемы, возможно даже истощение яичников, врач так считает но пока что не подтвердил https://sindrom-istoschennyh-yaichnikov.ru/ , поэтому решила сразу идти в частную клинику к хорошему специалисту, мало ли , для уверенности лучше обследование сделать
 
kamradДата: Пятница, 15.03.2024, 14:41 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Никополь
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Не болеть!
 
DenN5Дата: Среда, 15.05.2024, 14:13 | Сообщение # 5
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Климакс може бути складним періодом у житті жінки, але він не обов'язково означає, що можливість зачаття дитини закрита остаточно. Однак перед тим, як приймати рішення щодо нового дитячого плану, важливо розглянути декілька аспектів:

1. Консультуйтеся з лікарем: Перш ніж приймати будь-які рішення, корисно звернутися до лікаря, який може оцінити ваш стан здоров'я, ризики та можливості. Він зможе надати вам інформацію щодо впливу клімаксу на можливість зачаття та перебіг вагітності в цьому віці.

2. Ризики та перспективи: Розгляньте можливі ризики, пов'язані з вагітністю у віці після клімаксу, такі як підвищений ризик виникнення ускладнень під час вагітності та пологів. Порівняйте їх з вашими бажаннями та можливостями.

3. Підтримка та ресурси: Підготуйтеся до можливих викликів, які може створити вагітність після клімаксу, та забезпечте собі підтримку та доступ до необхідних ресурсів.

4. Альтернативні варіанти: Розгляньте альтернативні варіанти створення сім'ї, такі як усиновлення або сурогатне материнство, якщо вагітність не є варіантом для вас з медичних або інших причин.

Кінцеве рішення про те, чи слід спробувати зачаття дитини після клімаксу, повинно бути індивідуальним і базуватися на вашому стані здоров'я, бажаннях і можливостях.


https://radiowave.com.ua/
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: