Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » КОМНАТНЫЕ ЦВЕТЫ » разное » Правильний вибір книги
Правильний вибір книги
Darius4678Дата: Понедельник, 14.11.2022, 10:46 | Сообщение # 1
цветочный гуру
Город: Київ
Сообщений: 1850
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Психологічна література за посиланням: https://vashakniga.net/product-category/psihologiya/ славиться своєю різноманітністю та великим асортиментом. Я не хочу витрачати свого часу на читання 200 книг. Тому варто серйозно підійти до питання вибору, визначаючи видання, що цікавить вас, на основі фотографій і відгуків читачів. Інтернет-продаж привабливий тим, що можна не поспішаючи вибрати і замовити потрібну книгу, дізнатися відгуки про неї, призначити ціну та детально ознайомитися з умовами доставки.
 
Businka34Дата: Четверг, 15.02.2024, 18:13 | Сообщение # 2
цветовод со стажем
Город: Харьков
Сообщений: 286
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Більшість сучасної психологічної літератури – це книги з саморозвитку. Але багато психологів вважають важливим завжди порадити "Трансерфінг реальності" Вадима Зеланда, після читання якого ти починаєш знаходити деструктивні маятники буквально у всьому.
Імхо, але це не актуально.Подивіться нову літературу з психології ось тут https://knigoland.com.ua/ бо вибiр в цієї книгарнi дуже класний.
 
gamisyДата: Четверг, 15.02.2024, 19:22 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Киїів
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ніколи не була фанаткою психологічної літератури, проте думаю час це змінювати.
 
Lennok6Дата: Среда, 10.04.2024, 12:12 | Сообщение # 4
цветовод со стажем
Город: Харьков
Сообщений: 323
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Если вас интересует психология, тогда хочу Вам посоветовать книгу, которая произвела на меня сильное впечатление и заставила задуматься о том, кто и что управляет этим миром. Это книга Достаточно общая теория управления , содержание этой книги приоткроет Вам секреты для достижения успеха в управлении
 
Флоринка - цветочный форум » КОМНАТНЫЕ ЦВЕТЫ » разное » Правильний вибір книги
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: