Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » КОМНАТНЫЕ ЦВЕТЫ » разное » Хочу купити новий ноутбук
Хочу купити новий ноутбук
DinaДата: Четверг, 04.05.2023, 10:02 | Сообщение # 1
цветовод-любитель
Город: Харьков
Сообщений: 74
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Привіт усім! Я хочу купити новий ноутбук, але зовсім не розумію, який процесор і матрицю обрати. Чи може хтось підказати, які характеристики варто звернути увагу, щоб вибрати оптимальний варіант для роботи і перегляду фільмів?
 
JannДата: Четверг, 04.05.2023, 10:03 | Сообщение # 2
цветовод-любитель
Город: киев
Сообщений: 84
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Привіт! Якщо вам потрібен ноутбук для роботи з вимогливими програмами або графікою, то краще вибрати процесор від Intel чи AMD з високим рівнем продуктивності. Щодо матриці, краще обрати IPS з яскравими кольорами та гарними кутами огляду.
 
JoniDeepДата: Четверг, 04.05.2023, 10:03 | Сообщение # 3
цветовод со стажем
Город: Днепропетровск
Сообщений: 258
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Привіт! Я б рекомендував обрати процесор з класом від Intel Core i5 або AMD Ryzen 5, що забезпечать потужність і продуктивність для виконання роботи. Щодо матриці, краще вибрати IPS або OLED з роздільною здатністю не менше 1920x1080 для якісного відображення зображень та відео.

Ты можешь копировать меня, но ты никогда не будешь мной.
 
XeniДата: Четверг, 04.05.2023, 10:07 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Xeni
Сообщений: 181
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Цитата JoniDeep ()
Привіт! Я б рекомендував обрати процесор з класом від Intel Core i5 або AMD Ryzen 5, що забезпечать потужність і продуктивність для виконання роботи. Щодо матриці, краще вибрати IPS або OLED з роздільною здатністю не менше 1920x1080 для якісного відображення зображень та відео.
Привіт! Якщо ви шукаєте ноутбук для ігор, то краще обрати процесор від Intel Core i7 або AMD Ryzen 7 з високою частотою та багатоядерністю.
Щодо матриці, то варто звернути увагу на частоту оновлення екрану та час відгуку, які повинні бути не менше 60 Гц та 5 мс відповідно. Ось раджу вам подивитись на хороші ноутбуки тут https://zhuk.ua/noutbuky/ дуже великий вибір, і вам вистачить на довго. Щодо відеокарти, то варто звернути увагу на Nvidia GeForce або AMD Radeon. Вони дозволяють запускати навіть важкі ігри з високою якістю графіки.
 
Флоринка - цветочный форум » КОМНАТНЫЕ ЦВЕТЫ » разное » Хочу купити новий ноутбук
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: