Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » САДОВЫЕ РАСТЕНИЯ » разное » Власний сайт
Власний сайт
РамилаДата: Суббота, 29.05.2021, 12:23 | Сообщение # 1
цветовод-любитель
Город: киев
Сообщений: 70
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Маю плани щодо створення власного сайту для розширення можливостей нашої фірми. Тому хотіла би запитати як це робиться? Це потрібно до когось звертатись та замовляти створення? Та скільки орієнтовно коштує така послуга?
 
ИраИрмаДата: Суббота, 29.05.2021, 12:24 | Сообщение # 2
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 139
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Це залежить від того, де ви будете замовляти хостінг, а також від самого контенту, який бажаєте розмістити на сайті. Це, наскілки я знаю. Але є також безкоштовні домени, потрібно їх пошукати в інтернеті.
 
МалиноваДата: Суббота, 29.05.2021, 12:25 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Іванків
Сообщений: 83
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Важливу роль у формуванні кошториса на розробку сайту грають також функції, які будуть доступні відвідувачам: наприклад чи буде там чат, або зворотній зв'язок. Яка форма для замовлення буде пропонуватись та інше.
 
сальвияДата: Суббота, 29.05.2021, 12:26 | Сообщение # 4
цветовод-любитель
Город: Харьков
Сообщений: 94
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Я вам можу надати приклад нашої компанії, яка займається постачанням будматеріалів та матеріалів для монтажу інженерних конструкцій.
Ми створили свій сайт на базі сервісу для бізнесу. По перше це дієва програма, яка допомагає організовувати та керувати діяльністю компанії. Ми також використали на базі сервісу Бітрікс24 конструктор сайтів для бізнесу https://www.bitrix24.ua/features/sites.php який є абсолютно безкоштовним. Створити сайт було дуже просто. Там є шаблони, які ви наповнюєте власним контентом на ваш розсуд. Також є чат, телефонія, меню замовлень та взагалі багато можливостей та інструментів для створення першокласного сайту.
 
MelnykMariaДата: Четверг, 24.06.2021, 21:26 | Сообщение # 5
начинающий цветовод
Город: Днепр
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Недавно, я тоже задалась таким вопросом, но есть отличная компания по созданию интернет магазина - https://redchameleon.com.ua/individ....agaziny и главное, что сайт мне создали очень быстро, без особых ошибок. Я начала заниматься доставкой цветов по Украине, осталось заполнить все на сайте и можно запускать рекламу.
 
Флоринка - цветочный форум » САДОВЫЕ РАСТЕНИЯ » разное » Власний сайт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: