Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
В яке лото ви граєте з дитиною?
JoniDeepДата: Вторник, 23.07.2024, 00:15 | Сообщение # 1
цветовод со стажем
Город: Днепропетровск
Сообщений: 275
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
У мене є запитання до тих, хто грає в лото з дітьми. Які саме набори ви використовуєте? Моїй дитині три роки, і я хочу знайти щось цікаве та корисне для розвитку. Чув про різні види лото, але не знаю, яке обрати. Хотілося б дізнатися ваші рекомендації та досвід. Яке лото вам і вашим дітям сподобалося найбільше і чому?

Ты можешь копировать меня, но ты никогда не будешь мной.
 
NastinkaДата: Вторник, 23.07.2024, 00:15 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Пирятин
Сообщений: 203
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ми з донькою дуже любимо грати в дерев'яний сортер-комодик "Види тварин". Це не просто лото, а справжня розвиваюча гра. Донька вчиться розрізняти тварин, розвиває дрібну моторику, коли вставляє фігурки в отвори. Гра дуже якісна, з яскравими малюнками та міцними деталями.

Кричите в спину, что хотите, и говорите, что угодно за глаза. Пока живете вы моею жизнью, Уходит ваша в никуда!
 
JoniDeepДата: Вторник, 23.07.2024, 00:15 | Сообщение # 3
цветовод со стажем
Город: Днепропетровск
Сообщений: 275
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А ще хтось має досвід з іншими видами лото? Можливо, хтось грав у лото "Українська абетка та цифри"? Хочу знайти щось, що допоможе дитині вивчати букви та цифри в цікавій формі. Ще цікаво, чи є якісь інтернет-магазини, де можна придбати якісні набори?

Ты можешь копировать меня, но ты никогда не будешь мной.
 
OlgaTaranДата: Вторник, 23.07.2024, 00:16 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Запорожье
Сообщений: 155
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Цитата JoniDeep ()
А ще хтось має досвід з іншими видами лото? Можливо, хтось грав у лото "Українська абетка та цифри"? Хочу знайти щось, що допоможе дитині вивчати букви та цифри в цікавій формі. Ще цікаво, чи є якісь інтернет-магазини, де можна придбати якісні набори?

Я теж граю з сином у різні види лото, і нам дуже подобається "Лото: У світі тварин" та "Лото: Транспорт". До речі, рекомендую зазирнути в інтернет-магазин Ubee. Там великий вибір різних наборів лото https://ubee.com.ua/loto/ детальні описи кожної гри, офіційна гарантія та швидка доставка по Україні.

Особливо нам сподобалося, що є ігри на різні теми, як для вивчення тварин, так і для знайомства з транспортом. Окрім того, якість дуже висока, адже всі ігри зроблені з безпечних матеріалів.



Моя завышенная самооценка никак не отменяет того факта, что я лучшее, что случилось с вами в жизни.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: