Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Батареї які обрати?
Батареї які обрати?
ИраИрмаДата: Среда, 23.02.2022, 21:39 | Сообщение # 1
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 139
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Хочу запитати у вас, чи можливо ви маєте якісь ідеї щодо заміни звичайнісіньких батарей? Для мене це дуже принципово, адже не хочу бачити в своєму помешканні нічого з натяком на щось банальне. Хочу, щоб було щось дизайнерське. Що порадите?
 
МалиноваДата: Среда, 23.02.2022, 21:41 | Сообщение # 2
цветовод-любитель
Город: Іванків
Сообщений: 83
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ось моя сестра має свої забаганки, а все через те що я, тобто її чоловік, маю гроші. Забажала моя королева європейську буржуйку на пелетах в наш заміський будинок. Довелося шукати, де купити. Аж з Германії замовляла.
 
OlgaTaranДата: Среда, 23.02.2022, 21:43 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Запорожье
Сообщений: 148
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Я би не погодився на те, навіть якщо б мав гроші. Якщо вже є батареї, то чому шукати ще щось інше. Згоден, що коли вони старі, ще з радянських часів, чавунні, то потрібно замінити, бо навіть не практично. А ось навіщо купувати дизайнерські?

Моя завышенная самооценка никак не отменяет того факта, что я лучшее, что случилось с вами в жизни.
 
сальвияДата: Среда, 23.02.2022, 21:46 | Сообщение # 4
цветовод-любитель
Город: Харьков
Сообщений: 94
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Коли робили ремонт у новому будинку, то в мене була думка, що хочу прожити тут все своє життя зі своєю родиною, щоб мої діти тут виросли. Тому було бажання зробити мій, тобто наш дім дуже затишним, гарним та комфортним. Щодо батарей то я теж шукав оригінальні ідеї та знайшли їх в інтернет-магазині Термоюніон. Там на ваш розсуд є дизайнерські радіатори https://www.termounion.com.ua/design-radiatory різних форм, розмірів та навіть кольорів. Такі батареї стають гарним доповненням будь-якого ремонту. Крім того, вони дуже якісні, а не лише гарні. Тому раджу завітати за посиланням.
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Батареї які обрати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: