Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Катаракта - що робити (Львів)?
Катаракта - що робити (Львів)?
JojilДата: Среда, 31.05.2023, 14:04 | Сообщение # 1
цветовод-любитель
Город: Харьков
Сообщений: 122
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Привіт усім. Друзі, мені потрібна ваша порада. У батька серйозні проблеми з очима. Катаракта. Говорять, треба оперувати. Але я ще думаю, чи варто робити операцію. Підкажіть, хто робив таку операцію? Та де саме? Як зараз бачите?

Сообщение отредактировал Jojil - Среда, 31.05.2023, 14:05
 
OlgaTaranДата: Среда, 31.05.2023, 14:14 | Сообщение # 2
цветовод-любитель
Город: Запорожье
Сообщений: 148
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
У мене була катаракта, і мене теж оперували. Після операції зір значно покращився. Хоча операція може видатися трохи страшною, вона дійсно варта зусиль. Рекомендую звернутися до професійного офтальмологічного центру для консультації та лікування.

Моя завышенная самооценка никак не отменяет того факта, что я лучшее, что случилось с вами в жизни.
 
JoniDeepДата: Среда, 31.05.2023, 14:17 | Сообщение # 3
цветовод со стажем
Город: Днепропетровск
Сообщений: 258
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Катаракта  - це захворювання, яке буваю у людей літнього віку. Хоча, пишуть, катаракта останнім часом значно помолодшала. Треба періодично проходити офтальмологічний огляд.

Ты можешь копировать меня, но ты никогда не будешь мной.
 
NastinkaДата: Среда, 31.05.2023, 14:21 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Пирятин
Сообщений: 191
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Катаракта - це офтальмологічне захворювання, характеризується помутнінням природної рогівки ока. Серед симптомів катаракти можуть бути: погіршення зору, розмитість, проблеми з розпізнаванням кольорів та проблеми з нічним баченням.Наразі єдиним ефективним методом лікування катаракти є хірургічна операція, під час якої помутніла рогівка замінюється штучним імплантатом лінзи. Ця процедура є безпечною та успішною в більшості випадків, відновлюючи зір пацієнта.Раджу вам звернутися до офтальмологічного центру Візіум у Львові https://visium.com.ua/lviv/ua/   Там дуже хороші лікарі та сучасне офтальмологічне обладнання.

Прикрепления: 3708660.jpg (8.4 Kb)


Кричите в спину, что хотите, и говорите, что угодно за глаза. Пока живете вы моею жизнью, Уходит ваша в никуда!
 
MercizДата: Понедельник, 30.10.2023, 08:58 | Сообщение # 5
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 65
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
И как сейчас чувствует себя ваш родственник?
 
VerovaДата: Понедельник, 30.10.2023, 09:05 | Сообщение # 6
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 50
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Після відвідування Подільського центру зору у нас з'явилася надія на поліпшення стану нашого родича, якого турбовала глаукома. Лікарі провели хірургічне лікування глаукоми та надали чіткі рекомендації для подальшого догляду. Тепер він відчуває себе набагато краще, і ми щасливі, що звернулися до професіоналів. Катаракту теж там лікують і досить успішно - звертайтеся!
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Катаракта - що робити (Львів)?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: