Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Куплю квіти в кошику у Львові
Куплю квіти в кошику у Львові
JoniDeepДата: Среда, 26.07.2023, 21:22 | Сообщение # 1
цветовод со стажем
Город: Днепропетровск
Сообщений: 260
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Доброго вечора всім! Моя знайома вчора народила сина, і я планую коли її будуть виписувати привітати її з квітами. Вирішив, що саме краще подарувати квіти у кошику, але не визначився, які саме буду купувати, та в якому магазині. Порадьте варіанти, та магазин.

Ты можешь копировать меня, но ты никогда не будешь мной.
 
NastinkaДата: Среда, 26.07.2023, 21:27 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Пирятин
Сообщений: 192
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А чоловік вашої подруги не приревную дружину до вас? Не всі чоловіки розуміють таку дружбу. Але в будь-якому випадку, можу тобі порадити один квітковий магазин, якому довіряю особисто я вже не один рік.

Кричите в спину, что хотите, и говорите, что угодно за глаза. Пока живете вы моею жизнью, Уходит ваша в никуда!
 
JoniDeepДата: Среда, 26.07.2023, 21:32 | Сообщение # 3
цветовод со стажем
Город: Днепропетровск
Сообщений: 260
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Чоловік не ревнує, оскільки я друг родини, та навіть маю христити їх синочка) Якщо тобі не важко, порадь дуже красиві квіти у кошику, та залиш посилання на магазин, в якому їх можна придбати.

Ты можешь копировать меня, но ты никогда не будешь мной.
 
NastinkaДата: Среда, 26.07.2023, 21:48 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Пирятин
Сообщений: 192
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Можу сміливо тобі радити звернутися в інтернет-магазин Квітна https://kvitna.ua/collection/koshiki саме в ньому я завжди замовляю квіти, щоб дарувати рідним та близьким. У них, щоб ти собі уявив, біля 1000 готових букетів, кожен з яких являється дизайнерською роботою. Також хочу тобі порадити звернути увагу на кошик зі 101 трояндою плая бланка «Біле море», який складається з дуже ніжних та красивих білих троянд з кремовим відтінком, і їх аж 101. Виглядає ця композиція дуже вишукано, я навіть сумніваюсь, що сам чоловік вашій подрузі вручить подібні квіти. В магазині є онлайн вітрина, з відео до кожного букета, це крута можливість роздивитися його з усіх сторін, та зробити правильний вибір. Працює магазин цілодобово та без вихідних, доставка також швидка, упродовж години після замовлення. Квіти завжди виглядають ідентично так, як зображені на фото в самому магазині. До квітів можна замовляти різні листівки з побажаннями, що доповнять подарунок.



Кричите в спину, что хотите, и говорите, что угодно за глаза. Пока живете вы моею жизнью, Уходит ваша в никуда!
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Куплю квіти в кошику у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: