Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Оформлення спадщини
Оформлення спадщини
OlgaPetrovaДата: Пятница, 17.11.2023, 11:07 | Сообщение # 1
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 215
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Друзі, мені потрібна порада. В мене кілька місяців назад помер батько, сталося усе раптово, в нього було хворе серце.Та зараз дізналась, що мені потрібно вже починати оформлювати спадок, в тата у  Івано-Франківську є квартира двокімнатна і треба вкластися в період пів року. Чи це насправді так. До якого нотаріуса звернутись краще?
 
AgniaДата: Пятница, 17.11.2023, 11:13 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 210
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Краще звернутися до місцевого нотаріуса в Івано-Франківську. Вони нададуть тобі всю необхідну інформацію та допоможуть оформити все відповідно до закону. І треба звернутися до нотаріуса та написати заяву на вступ у спадок не піздныше пів року, вам неправильно донести інформацію або ви її неправильно зрозуміли
 
KvitochkaДата: Пятница, 17.11.2023, 14:08 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Украина
Сообщений: 82
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Якщо є можливість, звернись до місцевого бюро правової допомоги. Іноді вони безкоштовно надають консультації та допомагають із складними випадками. Але це дуже складно здається на перший погляд, від вас нічого не треба, лише зібрати всі необхідні документи. Та  знайте що процесс не дешевий та зазвичай довгий
 
МалиновскаяДата: Пятница, 17.11.2023, 15:59 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 161
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Можливо, варто зібрати всі документи і вже із ними звертатися до нотаріуса. Таким чином, процес може прискоритися. Ви можете звернутися до нотаріуса в Івано-Франківську як до державного так і до приватного, але до державних більше довіри у людей, а у приватних процесс проходить більш швидше. Ось тут на сайті можете подивись і обрати собі будь якого нотаріуса в в Івано-Франківську https://notarius-ua.top/notariusy-ivano-frankivsk/
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Оформлення спадщини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: