Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Вініри для приховування недоліків зубів
Вініри для приховування недоліків зубів
OlgaPetrovaДата: Четверг, 15.02.2024, 15:26 | Сообщение # 1
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 214
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
В мене після вагітності почалися проблеми із зубами, почали псуватися, кришиться і з часом з'явилися дефекти, які не піддаються корекції. Мені запропонували поставити вініри, щоб приховати недоліки. І в мене питання, з вінірами моя посмішка не виглядатиме штучно? Як обрати матерiал для вінірiв? Скільки це приблизно коштуватиме? І де можна у Львові поставити вініри?
 
AgniaДата: Четверг, 15.02.2024, 15:34 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 209
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
У мене була схожа ситуація з зубами після вагітності, і вініри дійсно допомогли приховати недоліки, але це не дешева процедура, тому варто спочатку дізнатися ціни на вініри, та обрати матеріал
 
МалиновскаяДата: Четверг, 15.02.2024, 15:42 | Сообщение # 3
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 161
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Можливо, спочатку варто спробувати інші методи лікування, які можуть бути дешевшими. Зверніться до кількох стоматологів для консультації, щоб обговорити всі  можливі варіанти
 
KvitochkaДата: Четверг, 15.02.2024, 15:52 | Сообщение # 4
цветовод-любитель
Город: Украина
Сообщений: 82
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Якщо все ж таки вирішите встановлювати вініри, то краще звернутися до відомих клінік з хорошою репутацією. Щодо цін, вони можуть залежати від матеріалу вінірів, які ви оберете, від кількості зубів і складності процедури. Для отримання точної інформації про ціни на вініри у Львові раджу вам звернутися до кількох клынык. Ось наприклад можете звернутися до цієї стоматологічної клініки , на їх сайті є контакти по яким ви можете з ними зв'язатись https://dentalknysh.com.ua/ru/viniri/
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Вініри для приховування недоліків зубів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: