Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Имплантация зубов
Имплантация зубов
HappyДата: Среда, 20.11.2019, 19:48 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Димитров
Сообщений: 40
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Всем привет, нужно сделать имплантацию зубов https://kiadent.com.ua/category/uslugi/implantacia/ посоветуйте, в какую клинику мне лучше всего будет обратиться? Думаю на счет Киадент? Что скажете?
 
Korovka33Дата: Четверг, 14.09.2023, 11:04 | Сообщение # 2
цветовод со стажем
Город: Киев
Сообщений: 450
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Цитата Happy ()
Всем привет, нужно сделать имплантацию зубов, посоветуйте, в какую клинику мне лучше всего будет обратиться?
Втрата одного або декількох зубів може позбавити впевненості будь-кого, порушити мовлення, а також погіршити роботу травної системи. Якщо в результаті втрати пацієнту буде показана імплантація зубів ціни Київ, то кваліфіковані фахівці будуть раді швидко та оперативно допомогти у вирішенні цієї неприємної проблеми, а також надати якісну та надійну медичну допомогу із застосуванням інноваційного методу відновлення природної форми зубного ряду на найвищому рівні. Команда досвідчених, висококваліфікованих професіоналів стоматологічної клініки Мій стоматолог комплексно підходить до лікування кожного пацієнта, враховує стан його здоров’я та фізіологічні особливості організму. Високий рівень кваліфікації лікарів стоматологічного центру, сучасне обладнання та сучасний підхід дозволяють досягти максимальних результатів стоматологічного лікування навіть у складних клінічних ситуаціях.
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Имплантация зубов
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: