Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » де кращє придбати житло
де кращє придбати житло
ГерманНечаевДата: Четверг, 13.02.2020, 20:53 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Полтава
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Добрий вечір, форумчани. Тут така справа намалювалася можливість купити житло. В мене є ідея придбати помешкання у курортній зоні. Як ви думаєте, що краще курортна зона біля моря, чи десь ближче до Карпат?
 
ElizaVetaДата: Четверг, 13.02.2020, 20:53 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Белая Церковь
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Як що підходити до цього питання з точки зору перспективи та прибутків (я ж так розумію, що це саме для цього?), то краще десь ближче до гір, бо там можно відпочивати у будь якій сезон, а на морі тільки влітку.
 
ГерманНечаевДата: Четверг, 13.02.2020, 20:54 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Полтава
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Так, мене насамперед цікавить саме це, я теж  більше схилявся до карпатских курортів, але про сезонність я чогось не подумав. Ще один плюс для того щоб придбати житло десь у Львові чи Івано-Франківську.
 
YaroslavaPДата: Четверг, 13.02.2020, 20:56 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Винница
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Якщо ви остаточно вирішете де ви хочете придбати квартиру, то хочу поділитися з вами інформацією щодо житла у Франеку, це житлові комплекси БК Вертикаль. Квартири гарні і сучасні, як для комерціних цілей підійдуть ідеально, у нашої компанії там теж є корпоративне житло. Ось посилання на сайт фірми - https://vertykal.ua/projects/hydropark-deluxe/
 
NicaKotovskayaДата: Четверг, 13.02.2020, 20:57 | Сообщение # 5
начинающий цветовод
Город: Камьянское
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А мені подобається море, ну то й що шо купатися вібпочиваючі їдуть тільки у теплий період року. У межсезоння спокійно можна те житло здавати в аренду, студентам наприклад.
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » де кращє придбати житло
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: