Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Дети - цветы жизни » Потрiбна порада.
Потрiбна порада.
dianaleДата: Пятница, 21.12.2018, 09:15 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Днепропетровск
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Дiвчата,хочу звернути ГВ,дитинi 8 мiсяцiв,постiйно висить на грудях,я вже морально устала. Чим ви замiнювали грудне молоко? Как дитина себе почувала?
 
Luiza65Дата: Пятница, 21.12.2018, 09:23 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 34
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ну,вы знаете,кто говорил что будет легко. Хотете,сворачивайте,хотя ещё спокойно можно кормить,как минимум до года. Замените пока смесью.
 
AnnaMusДата: Пятница, 21.12.2018, 20:05 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 79
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Кормите дальше, не глупите, это у ребенка зубки лезут, поэтому и капризничает. Потерпите, не палите горячку.

Сообщение отредактировал AnnaMus - Пятница, 21.12.2018, 20:07
 
AngelinaYaYaДата: Пятница, 21.12.2018, 23:10 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 16
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ось ви знаєте, я першу дитину годувала грудьми, й десь до 5 місяців ми просто зходили з ума з цими коліками. Я сиділа на дієті,нічого не їла забороненого. Дуже схудла, хоча це напевно плюс, але коліки пройшли десь ближче до 6 місяців, причому раз й в один день все. А ось другу дитину прийшлося переводити на суміш. Я просто умудрилася заболіти ангіною, прийшлось пропити курс антибіотику, ГВ не вийшло зберегти. Придбала дитяче харчування фрісо ось http://friso.com.ua Й знаєте, залишилася більш ніж задоволена. Про коліки я навіть й не згадувала, вагу набирали просто ідеально, стул завжди добрий. Тому, я просто зрозуміла, що діти різні, обставини теж, просто треба прийняти все як є. В даний момент це найвірніше рішен
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Дети - цветы жизни » Потрiбна порада.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: