Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Хобби » Гороскоп
Гороскоп
shpakonДата: Четверг, 29.10.2020, 15:39 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Запорожье
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Я Козерог и верю в гороскопы)))) где почитать по настоящему хорошую информацию? И не надо критики.
 
LadonxДата: Пятница, 30.10.2020, 11:08 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Вот настоящий гороскоп - https://ukrjizn.com/shho-chekaye-kozeroga-v-2020-roci/. Амур решил устроить этому знаку зодиака немало испытаний, и весь год крысы пройдет под знаком любовных неурядиц. Ключевым источником бед станут бывшие возлюбленные, вдруг возникшие на горизонте. Большая часть Козерогов наделена потенциалом довольствоваться малым, копить деньги и не тратить их на глупости. Но, если это умение не активировать, можно все пустить на ветер.
 
Korovka33Дата: Вторник, 13.02.2024, 17:08 | Сообщение # 3
цветовод со стажем
Город: Киев
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Цитата shpakon ()
Я Козерог и верю в гороскопы)))) где почитать по настоящему хорошую информацию?
Гороскоп для всіх - це прогноз, який адресований широкому колу людей незалежно від їхньої статі, віку чи знаку Зодіаку https://adami.com.ua/astrology/goroskop-na-lyutyj-dlya-kozeroga/. Він містить загальні передбачення та поради на певний період часу, ґрунтуючись на позиціях планет, астрономічних аспектах та інших впливаючих факторах. Гороскоп для всіх знаків зодіаку може охоплювати різні сфери життя, включаючи кохання, кар'єру, здоров'я, сімейні відносини та багато інше. Він допомагає людям отримати загальне уявлення про те, що можна очікувати протягом певного періоду, та надає рекомендації щодо того, як краще реагувати на можливі ситуації.
 
XeniДата: Четверг, 14.03.2024, 19:08 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Xeni
Сообщений: 188
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Цей сайт дає справді відмінний гороскоп  на сьогодні Діва Я натрапила на цей сайт у пошуках надійного джерела мого щоденного гороскопу, і маю сказати, що вражений точністю та глибиною розуміння, яке він дає нам, Дівам. Сьогоднішній гороскоп запропонував цінні рекомендації, які відповідали моїм життєвим обставинам. Прогнози були не тільки точними, а й представлені в особистій та значній формі. Якщо ви вірите в астрологію або просто шукаєте невелике керівництво на наступний день, я настійно рекомендую відвідати цей сайт. Він став моїм улюбленим місцем щоденних космічних досліджень, і я впевнений, що він стане вашим.
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Хобби » Гороскоп
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: