Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » КОМНАТНЫЕ ЦВЕТЫ » разное » Хочу щоб дочка навчалась за кордоном
Хочу щоб дочка навчалась за кордоном
RubiannaДата: Вторник, 02.04.2024, 23:56 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Ukraine
Сообщений: 32
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Усім привіт. Звертаючи увагу на таку нестабільну і важку ситуацію в країні, ми з чоловіком вирішили, що наша дочка буде навчатися за кордоном. Але в яку раїну податись? Де можна їй отримати шанс для навчання?
 
DinoMamaДата: Среда, 03.04.2024, 00:14 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Авторе, а ви вже встигли обговорити це питання з вашою донькою? Вона готова до навчання у закордонному Вузі? Чи знає ваша донька, що навчання вестиметься там на іноземній мові?
 
ЗефираДата: Среда, 03.04.2024, 00:17 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 30
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Можна в будь-яку країну їхати і там залишатись навчатися. Але, повірте, навчання, як і проживання в Європі досить дороге.
 
LizinaOljaДата: Среда, 03.04.2024, 00:27 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Earth
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Це дуже добре, що ви дбаєте про благополуччя і думаєте про майбутнє своєї дитини. В наш час багато молоді із України є студентами закордонних закладів освіти. Я хочу порадити вам, як варіант, розглянути можливість навчання доньки в Словаччині тут http://postupai.com/ua А із напрямком ви уже визначились? Порадились з донькою щодо вибору її майбутньої професії?

Сообщение отредактировал LizinaOlja - Среда, 03.04.2024, 00:33
 
Флоринка - цветочный форум » КОМНАТНЫЕ ЦВЕТЫ » разное » Хочу щоб дочка навчалась за кордоном
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: