Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » АДМИНИСТРИРОВАНИЕ » Дворец поздравлений!!! » Клініка офтальмології
Клініка офтальмології
KillShotДата: Понедельник, 25.07.2022, 09:40 | Сообщение # 1
цветовод со стажем
Город: Киев
Сообщений: 318
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Привіт. Якщо ви не хочете носити окуляри, то й лінзи теж потрібно підбирати разом з лікарями, щоб він точно встановив який у вас зір і призначив правильні діоптрії. Дуже хороша клініка офтальмології http://lvivmedicalcenter.com/clinics/i-f/ в якій я регулярно консультуюсь та перевіряю свій зір, лікарі справжні професіонали, та й обладнання сучасне, точно поставлять вам правильний діагноз та у всьому допоможуть.
 
Strannik003Дата: Пятница, 12.05.2023, 12:50 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Москва
Сообщений: 210
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Зрозуміло, що окуляри та лінзи варто підбирати разом із офтальмологом, та й взагалі якщо є проблеми із зором, то теж звертатися до фахівців, а не займатися самолікуванням. Я нещодавно проходив лікування катаракти в мечі eximer, в якій мені провели ретельне обстеження та діагностику. А також підібрали індивідуальну методику лікування, яка допомогла у результаті. Може і ви звернутися, впевнена, і вам допоможуть вирішити ваші проблеми.0
 
Флоринка - цветочный форум » АДМИНИСТРИРОВАНИЕ » Дворец поздравлений!!! » Клініка офтальмології
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: