Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Плитка
Плитка
Lina-DoroheevaДата: Четверг, 07.11.2019, 23:20 | Сообщение # 1
цветочный консультант
Город: Киев
Сообщений: 176
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Форумчани, ми робимо ремонт в кухні, вона у нас зроблена студією тобто поєднана з вітальнею. Ми з чоловіком думає і сперечаємося, що краще стелити підлогу плитку, або ламінат. У кого таке ж розташування, як ви робили? Чоловік вобще пропонує зону кухні виділити плиткою, а все інше в ламінаті.

Сообщение отредактировал Lina-Doroheeva - Понедельник, 11.11.2019, 16:16
 
AgniaДата: Четверг, 07.11.2019, 23:22 | Сообщение # 2
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 208
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
У нас всюди в будинку лежить ламінат, просто я не люблю плитку. Навіть в ванна у нас деревом обшита. Плитка для мене дуже холодна, а дерево тепле, і на нього завжди приємно ступати, а я просто обожнюю ходити босоніж.

Сообщение отредактировал Agnia - Понедельник, 11.11.2019, 16:17
 
MishaBanchДата: Четверг, 07.11.2019, 23:23 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 71
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А ми вчинили простіше, ми купили дуже якісний лінолеум, під дерево. Всі гості думають, що це ламінат, з першого погляду і не відрізниш. І підлогу завжди теплий, і ніде нічого не роздувається від вологи, як на ламінаті.

Сообщение отредактировал MishaBanch - Понедельник, 11.11.2019, 16:18
 
OlgaPetrovaДата: Четверг, 07.11.2019, 23:23 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Украина
Сообщений: 214
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Я за плитку, зараз таке багато квітів і фактур, і можна зробити з її допомогою свій неповторний інтер'єр. І до того ж термін експлуатації плитки набагато довше, ніж ламінату, і навіть паркетної дошки. Так, я згоден, що плитка холодніше ламінату, але зараз практично всі по дому ходять в тапочках, або роблять тепла підлога. Я всю плитку, яку покладав у себе в квартирі купував в цьому інтернет-магазині Etalon  там дуже великий вибір, можете самі подивитися.

Сообщение отредактировал OlgaPetrova - Понедельник, 11.11.2019, 16:19
 
mashenberdДата: Воскресенье, 15.03.2020, 01:06 | Сообщение # 5
цветовод со стажем
Город: Киев
Сообщений: 405
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Мы в квартире положили виниловую плитку (вот тут https://floors.com.ua/vinilovaya_plitka можете о ней узнать подробнее, и сразу же сделать заказ если она вам понравится). Эта плитка сделана из поливинилхлорида. Ее фишка в том что она очень просто устанавливается (это можно сделать даже самостоятельно, не нанимая мастеров), и при этом за ней просто ухаживать
 
jujujuДата: Понедельник, 28.09.2020, 21:25 | Сообщение # 6
цветовод-любитель
Город: kiev
Сообщений: 65
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ни разу не слышала про виниловую плитку, всегда покупаем только керамическую!

Три вещи никогда не возвращаются обратно — Время; Слово; Возможность.
 
egorchikДата: Понедельник, 28.09.2020, 21:28 | Сообщение # 7
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 87
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Купить плитку на пол недорого можно в этом интернет-магазине "Кафель Склад" в Днепре https://kafel-santehnika.com.ua/napolnaya-plitka/ , прекрасный выбор плитки от разных производителей, мы выбрали испанскую плитку, она славится своим качеством! 
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Плитка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: