Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Хто мені може підказати елітний нічний клуб, в якому можна п
Хто мені може підказати елітний нічний клуб, в якому можна п
BolshakovGlebДата: Вторник, 24.12.2019, 20:53 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Донецк
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Хто мені може підказати елітний нічний клуб, в якому можна провести час за спілкуванням з пристойними людьми? Взагалі я ще любитель барних стійок і всяких фокусів з пляшками від бармена, так що клуби з такими людьми тільки вітаються! Що можете порадити для більш спокійного проведення часу?
 
BespalovVladislavДата: Вторник, 24.12.2019, 21:48 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Харьков
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Таких клубів мало. В принципі можна по пальцях перерахувати. Я був не в багатьох закладах, так що з того, що знаю, можу виділити нічний клуб "Спліт". Ось там дійсно атмосфера сприяє відпочинку. У самому приміщенні довгі барні стійки, так що місця вистачає всім. Щодо фокусів бармена нічого сказати не можу. Вони є, бачив парочку, але в цьому я не розбираюся. Зазвичай беру бурбон і вирушаю за столик до знайомих дівчат. Заклад пристойний і серйозний, так що веди себе нормально і не порушуй правила;)
 
EmbiidДата: Суббота, 28.12.2019, 04:36 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: gggg
Сообщений: 17
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
шо за телячья мова?
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » Хто мені може підказати елітний нічний клуб, в якому можна п
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: