Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » зимовий сад
зимовий сад
КукушкаДата: Четверг, 23.01.2020, 15:10 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Сумы
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Доброго дня, форум. Питання до садоводів - моя мамуля дуже любить квіти, і давненько мріє про зимовий сад, хоч невеличкий. Брат придумав, де це можна організувати, правда треба буде переробити горище, хтось таке робив вже?
 
RazaIvanovnaДата: Четверг, 23.01.2020, 15:11 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Конотоп
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А чого на горищі? в мене знайомі на дачі із скла робили прибудову. В принципі рослинам особливо багато тепла не потрібно, якщо це не тропічні квіти - шістнадцять градусів повинно бути достатньо, так що особливого опалення там не потрібно, а от освітлення це важливо.
 
КукушкаДата: Четверг, 23.01.2020, 15:11 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Сумы
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Чогось про такий спосіб ми не подумали, хоча якщо порахувати затрати на скляні панелі і гроші що підуть на переробку горища на мансардне приміщення під зимовий сад те на те й вийде.
 
SokolikNДата: Четверг, 23.01.2020, 15:12 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Сумы
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Я думаю, що і на горищі можна зробити, якщо є бажання, кошти і час. Там як на мене головне добре утеплити приміщення. Ми для внутрішнього утеплення використовували дачної мансарди брали мінеральну базальтову вату, замовляли на сайті ПанТепло в них ціни нам сподобалися - https://panteplo.com.ua/

Сообщение отредактировал SokolikN - Четверг, 23.01.2020, 15:15
 
ГерманНечаевДата: Четверг, 23.01.2020, 15:14 | Сообщение # 5
начинающий цветовод
Город: Полтава
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Як на мене то можно не чіпати дах з горищем, а просто прибудувати до кімнати щось типу еркера із скляним дахом і великими вікнами. Воно звичайно не буде дешевше, але не потрібно буде переробляти горище.
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Флейм » зимовий сад
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: