Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Хобби » Книга «Грушевський, Скоропадський, Петлюра» (з автографом Яневського)
Книга «Грушевський, Скоропадський, Петлюра»
dafnaДата: Среда, 19.05.2021, 17:57 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: kiev
Сообщений: 37
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Іноді буває виникає бажання почитати що-небудь нове і в таких випадках починаю переглядати книжкові інтернет магазини і вибирати, що замовити для прочитання. Нещодавно мою увагу привернула відома Книга "Грушевський, Скоропадський, Петлюра" з автографом Яневського. І якщо ви вже читали книги Данила Яневського  , тоді думаю ви теж із задоволенням купите таку книгу. До речі дуже цікава. Прочитала буквально за кілька днів. А ви вже читали її?
 
Valeriy12Дата: Пятница, 03.09.2021, 07:04 | Сообщение # 2
цветовод-любитель
Город: киев
Сообщений: 57
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А в электронном формате где можно найти?
 
АрчибальдДата: Пятница, 03.09.2021, 10:54 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Днепр
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Да в инете поискать можно, если есть то найдете, я нашел где приобрести книги фэнтези в электронном формате https://pocketbook.ua/ua_ru....i советую там посмотреть и вашу книгу, сайт большой, книг много, всегда книги нужные там нахожу.
 
stas1987Дата: Суббота, 29.01.2022, 13:23 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Лично я люблю больше читать бумажные книги. Ведь именно они дарят мне настоящую атмосферу чтения. Все книги я покупаю в магазине Vivat. Он отличается от остальных своим широким ассортиментом книг по достаточно низким ценам. Совсем недавно я наткнулся на статью в блоге этого магазина. Статья описывает лучшие книги о воспитании детей - https://vivat-book.com.ua/ru/blog/naykrashchi-knigi-pro-vikhovan.html . Советую всем обратить внимание на эти книги. Они помогут вам воспитать своих детей. И в будущем они станут отличными людьми. Советую вам обратить внимание на этот интернет-магазин.
 
LekeqacaДата: Среда, 08.11.2023, 10:03 | Сообщение # 5
цветочный консультант
Город: Киев
Сообщений: 168
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Магазин Олді+ - це найкраще місце для замовлення навчальної літератури. В ньому я знайшов все, що мені потрібно - великий вибір підручників та книг з різних галузей знань. Якість товарів вразила - всі книги оформлені на високому рівні і зрозуміло надруковані. І, звичайно, ціни https://oldiplus.ua/ в Олді+ доступні для кожного. Замовлення приймають цілодобово, що дуже зручно, оскільки можна замовити книгу в будь-який час. А доставка виконується дуже оперативно - це ще одна перевага магазину. Відгуки клієнтів говорять за себе - Олді+ однозначно номер один для покупки навчальної літератури!
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Хобби » Книга «Грушевський, Скоропадський, Петлюра» (з автографом Яневського)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: