Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: viktoriy23  
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Дети - цветы жизни » як поговорити з підлітком
як поговорити з підлітком
oksana22Дата: Понедельник, 10.04.2023, 12:05 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Москва
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Моя внучка навчається в десятому класі однієї з київських шкіл. Останнім часом вона стала дуже замкнутою, стала отримувати погані оцінки в школі. Такого ще недавно не спостерігалося - вона була дуже живою і товариською дитиною. Всі спроби її розговорити і дізнатися причину такої зміни не призводять до успіху. Чи є в Києві хороший психологічний центр, фахівці якого допоможуть вирішити нашу проблему?
 
irenaДата: Вторник, 11.04.2023, 10:45 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Москва
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Звичайно, перехідний вік несе багато сюрпризів. Це і перше кохання, і бажання самоствердитися, і уявне нерозуміння себе оточуючими. І не завжди самостійно можна знайти спільну мову з підлітками. Раджу знайти психолога по правильному запиту з будь-якому пошуковику Інтернету.
 
Ольга_88Дата: Вторник, 11.04.2023, 11:37 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Киев
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Звертатися з цим питанням треба тільки до перевірених фахівців. Дитяча психіка дуже вразлива. Тим паче в наш неспокійний час.  Особисто зверталася в київський психологічний центр « ПРЕОБРАЖЕНИЕ» Там надають поофесіональну консультацію з будь якого питання. Можете загуглити і почитати відгуки. Для впшої дівчинки треба знайти правильний підхід. Вважаю, що це тимчасове явище, яке часто зустрічається у підлітків.
 
BuhaluchДата: Вторник, 11.04.2023, 20:43 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Москва
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Причин може бути декілька. І перехідний вік, можливі і інші причини, наприклад, закоханність без взаємності. Підлітки в такому віці дуже вразливі. А з психологами дійсно необхідно порадитися. Спеціалісти знають, як поговорити з підлітком у період статевого дозрівання. У даному психологічному центрі працюють в основному досвічені фахівці.

Сообщение отредактировал Buhaluch - Вторник, 11.04.2023, 20:46
 
MirpaДата: Среда, 12.04.2023, 04:20 | Сообщение # 5
начинающий цветовод
Город: Алма-ата
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Моєї доньки вже 11 років і на скільки я знаю перехідний вік ще не почався, справа в тому, що вона несподівано стала нервовою і перестала нас слухатися - це якийсь жах. Я ніколи не замислювалася про психологів але думаю потрібно відвести її до фахівця, може там допоможуть. Я подивилася сайт який ви порадили, почитала, враження хороше, не знала що в Києві є (центр перетворення), обов'язково звернуся до них, дякую за підказку.
 
oksana_oxiДата: Среда, 12.04.2023, 07:15 | Сообщение # 6
начинающий цветовод
Город: Одесса
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
У такому разі, звісно, ​​краще звернутися до психолога. У цьому немає поганого. Поговорити спочатку з дитиною, що Ви збираєтеся до неї сходити, домовитись, щоб це не було несподіванкою. Бо потім можуть початися ще більше проблеми.
 
Флоринка - цветочный форум » Флейм » Дети - цветы жизни » як поговорити з підлітком
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: