Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » Доска объявлений » Барахолка » Підскажіть де купити сушарку для фркутів?
Підскажіть де купити сушарку для фркутів?
kumecДата: Воскресенье, 05.09.2021, 09:25 | Сообщение # 1
начинающий цветовод
Город: Одесса
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Зараз сезон яблок та грушок, персиків, слив, винограду і я хочу собі купити додому якісну сушарку для фруктів. Підкажіть де то краще зробити і якого виробника розглядати...
 
cedibДата: Воскресенье, 05.09.2021, 09:28 | Сообщение # 2
начинающий цветовод
Город: Львов
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Підіть на місцевий ринок - там їх великий вибір саме зараз. Думаю, там Вам точно підкажуть, яку краще купити сушарку)
 
YlliaaДата: Воскресенье, 05.09.2021, 09:31 | Сообщение # 3
начинающий цветовод
Город: Львов
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А в Епіцентрі не дивились варіанти? Знаю, що в них якраз зараз там дуже багато тих сушарок, головне аби гроші були для їх купівлі)))
 
nubnubДата: Воскресенье, 05.09.2021, 09:39 | Сообщение # 4
начинающий цветовод
Город: Одесса
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Цитата kumec ()
Зараз сезон яблок та грушок, персиків, слив, винограду і я хочу собі купити додому якісну сушарку для фруктів. Підкажіть де то краще зробити і якого виробника розглядати...

Дивлячись на яку суму Ви розраховуєте. Річ в тім, що на ринку продаж на даний час дуже велике різноманіття цих сушарок. Є дешеві, а є дорогі. Само-собою купувати дешеві сушарки зовсім недоцільно, на мою думку, тому що вони виходять з ладу через місяць часу.

Можете подивитись варіанти сушарок для овочів та фруктів в них https://bt.rozetka.com.ua/ua/fruit_vegetable_dryers/c80697/ Тут великий вибір і різні ціни, які в тому числі залежать і виробника. Варто розгядати сушарки перевіреного виробника, щоб вона служила якомога довше.



Сообщение отредактировал nubnub - Воскресенье, 05.09.2021, 09:40
 
Tanya1985Дата: Вторник, 01.02.2022, 15:08 | Сообщение # 5
начинающий цветовод
Город: Каменское
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Подивіться та пошукайте в інтернеті. Подружка брала ось ТУТ та ось таку, привозила потім сушки нам на подарунок. Я та малюк в захваті. Подружка казала, що брала її зовсім недорого і по якості їй сподобалась.
 
Флоринка - цветочный форум » Доска объявлений » Барахолка » Підскажіть де купити сушарку для фркутів?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: