Логин:
Пароль:

Цветочный форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Флоринка - цветочный форум » Доска объявлений » Услуги и предложения » Массаж спины
Массаж спины
Korovka33Дата: Четверг, 27.05.2021, 16:42 | Сообщение # 1
цветовод со стажем
Город: Киев
Сообщений: 453
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Могу рекомендовать массажиста, остеопата, реабилитолога Олега Мирошниченко, который имеет более 30 лет опыта в практике лечебный массаж спины, а также является профессионалом в области мануальной терапии. Мануальный терапевт быстро и качественно определит диагноз, проведет надежную диагностику, подробное консультирование и эффективное лечение различных заболеваний. Предложит мягкую, безопасную и проверенную технику работы с индивидуальным подходом к каждому пациенту. Также предоставит комплексную реабилитацию, обучение самореабилитации и технике медитации.
 
ГрушаДата: Четверг, 17.02.2022, 01:22 | Сообщение # 2
цветовод-любитель
Город: Подільськ
Сообщений: 81
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Ох массаж так спасает после тяжелого рабочего дня.
 
KornettaДата: Четверг, 17.02.2022, 15:08 | Сообщение # 3
цветовод-любитель
Город: Андріївка
Сообщений: 90
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Я заказала маме на 8 марта сертификат на массаж https://bezvuliak.com/sertyfikaty/ у нее часто болит спина, а сходить на массаж денег жалеет, вот я и решила порадовать ее. Пожалуй это самый лучший подарок на все праздники.
 
StTehnikДата: Понедельник, 08.05.2023, 12:42 | Сообщение # 4
цветочный консультант
Город: Ukrain
Сообщений: 184
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Відвідав я за ці роки далеко не одну клініку і аж ніяк не одного фахівця. І в кожного різний погляд на те, як має проходити процедура і який у підсумку має дати ефект. Хтось вважає, що якщо синців немає - це не масаж, а дурниця. Інші кажуть абсолютно протилежне. Деякі роблять дуже боляче, інші терпимо, треті займаються погладжуванням. І нарешті я знайшов шикарний медичний центр, де роблять лікувальний масаж у Львові. Величезне спасибі фахівцям центру "NORIMED".
 
VaganДата: Среда, 24.01.2024, 08:55 | Сообщение # 5
цветовод-любитель
Город: Moskov
Сообщений: 76
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
А хто в Червонограді надає такі послуги?

Будь всегда на позитиве =))
 
VipVic27Дата: Среда, 24.01.2024, 11:52 | Сообщение # 6
цветовод-любитель
Город: Полтава
Сообщений: 101
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Можу запропонувати замовити в готельному комплексі "Шато" масаж в центрі Червонограда https://hotelshato.com.ua/spa-ta-krasa/. Мені сподобалась якість обслуговування в його масажному кабінеті і ціни досить помірні. Курс лікувального масажу спини допоміг позбавитись дискомфорту. Тепер болі в спині мене не турбують і я знову працюю в звичайному режимі. Однак мене попередили стосовно надмірних навантажень, щоб не було рецидиву. Рекомендую. 
 
QerДата: Суббота, 24.02.2024, 21:39 | Сообщение # 7
цветовод-любитель
Город: Киев
Сообщений: 141
Награды: 0
Репутация: 0
Статус:
Масажні накидки дійсно можуть бути великим допоміжним засобом для полегшення напруги в спині та розслаблення м'язів після тривалого сидячого або монотонного руху. Вони дають зручний спосіб отримання м'якого масажу в будь-який час і в будь-якому місці, що дуже важливо для здоров'я спини та загального самопочуття.
Інтернет-магазин Belief https://belief.net.ua/massazhnye-nakidki пропонує широкий вибір масажних накидок, які можуть відповісти на ваші потреби.
 
Флоринка - цветочный форум » Доска объявлений » Услуги и предложения » Массаж спины
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: